ad
Juridiskā palīdzība autovadītājiem
Par CSDD iesaistīšanos ceļu satiksmes negadījuma videopierādījumu iznīcināšanā
SākumlapaCiti jautājumi › Par CSDD iesaistīšanos ceļu satiksmes negadījuma videopierādījumu iznīcināšanā

Par CSDD iesaistīšanos ceļu satiksmes negadījuma videopierādījumu iznīcināšanā


Mēs jau rakstījām par vispārizplatītu praksi ceļu policijā iznīcināt visobjektīvākos pierādījumus - videoierakstus. Šoreiz par kādu ļoti satraucošu manipulāciju ar CSDD videoierakstu, kas bija galvenais pierādījums CSDD instruktora izraisītā ceļu satiksmes negadījumā (CSNg). Nav pirmais gadījums, bet mūsu praksē – kliedzošākais.

Kādas kundzes S.S. auto vadīšanas instruktors ieteica viņai pieteikties CSDD uz "izmēģinājuma eksāmenam" ar CSDD automašīnu. Uzreiz jāuzsver, ka izmēģinājuma eksāmens ir domāts tikai tam, lai cilvēkam, kas vēlas iegūt autovadītāja tiesības, būtu iespēja iepazīties ar auto, ar kādu būs jākārto eksāmens. Šāda izmēģinājuma eksāmena rezultātā vadīšanas tiesības iegūt nevar.

Izmēģinājuma eksāmena laikā S.S. brauca pa Valdeķu ielu Rīgā virzienā no Ziepniekkalna pusi uz centru. Pirms krustojuma ar Graudu ielu CSDD instruktors lika S.S. griezties pa kreisi. Saskaņā ar S.S. teikto instruktors jau no paša sākuma izrādīja naidīgu attieksmi pret S.S. Kad S.S. uzsāka manevru pa kreisi, tas tika uzsākts priekšlaicīgi, iebraucot pretējā virziena braukšanas joslā. Tajā brīdī CSDD instruktors esot sācis bļaut, saķēris stūri un griezis pa labi. S.S. iebrauca krustojumā lēnām, kad luksoforā jau dega sarkanā gaisma. CSDD instruktors atkal sāka bļaut, paķēra stūri un nospieda akseleratora pedāli, pēc kā CSDD automašīna VW Golf ietriecās uz Graudu ielas pretējā virziena kustības joslā stāvošā kravas automašīnā. Cieta arī divas citas automašīnas - Audi A4 un Opel Combo. Bija cietuši arī cilvēki, tāpēc tika lemts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu.

Lai izlasītu visu rakstu, pieslēdzieties iSOS ar savu lietotāja vārdu un paroli vai, ja neesat reģistrējušies, reģistrējieties iSOS. Reģistrācija ir bez maksas!


Pilns raksts reģistrētajiem lietotājiem [03.02.2015]
ad
Sodi un punkti