ad
Juridiskā palīdzība autovadītājiem
CSNg
Sākumlapa › CSNg

Tiesa atzīst, ka CSDD izmēģinājuma eksāmena laikā par visu atbild instruktors

Tiesa apstiprina, ka CSDD izmēģinājuma eksāmens pēc savas būtības atbilst mācību braucienam, kura laikā transportlīdzekļa vadītājs ir apmācītājs (instruktors)

[07.10.2015]

Tiesa nospriež piedzīt no Rīgas domes zaudējumus un auto nomas izdevumus sakarā ar akas vāka nodarītiem bojājumiem

Ļoti grūti iedomāties, kā var būt labi ceļi, ja tie ir burtiski nokaisīti ar aku vākiem. Nereti šādi vāki rada bojājumus automašīnām. Kurš pie tā ir vainojams?

[17.10.2014]

Ceļu policistu izraisīta ceļu satiksmes negadījuma piesegšana

2009.gada 16.februārī M.A. vadīja automašīnu Audi A6 pa G.Zemgala gatvi no Ieriķu ielas puses virzienā uz Brīvības ielu. Viņš apstājās pie krustojuma ar Brīvības ielu, jo luksoforā dega sarkanais aizliedzošais signāls. Kad iedegās zaļais atļaujošais luksofora signāls, M.A. uzsāka kustību. Viņam labajā pusē bija citi transportlīdzekļi, kuri neļāva redzēt Brīvības ielas labo pusi. Pēkšņi no labās puses priekšā izbrauca ceļu policijas automašīna Volvo, kura brauca pa Brīvības ielu bez ieslēgta speciālā skaņu signāla un kura iebrauca krustojumā pie aizliedzošā sarkanā luksofora signāla.

[24.09.2014]

Kā rīkoties ceļu satiksmes negadījuma situācijā

Kad ir noticis CSNg, visupirms ir jādara viss iespējamais, lai sniegtu pirmo palīdzību ceļu satiksmes negadījumā cietušajiem.

[08.10.2013]

Ceļu satiksmes negadījums

Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, tajā iesaistītajiem dalībniekiem ir noteikti pienākumi, kas jāievēro.

[04.10.2013]
ad
Sodi un punkti